picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

doradca kredytowy lublin, opinie

doradca kredytowy lublin, opinie

Jak to dzisiaj jest z kredytami hipotecznymi w Lublinie? Łatwo można dostać czy trzeba się mocno starać?

lalunia333

Posty: 5

 
W ostatnich latach z trudem dostać kredyt, zatem trzeba się liczyć na wpłaty z swojej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Pożądane byłoby, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, albowiem wówczas mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo odpowiednie.

Pipek56

Posty: 6

 
Na szczęście mam własne mieszkanie zarówno ten kłopot mnie nie dotyczy. Wiem tylko ze kredyt to sporo wyrzeczeń, bowiem znajomi mają. Z drugiej strony jak ma się mieszkać z teściami albo rodzicami to już lepiej wybrać sobie kredyt hipoteczny i wyprowadzić się jak najszybciej.

Mariusz

Posty: 12

 
W ostatnich latach trudniej dostać kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z własnej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo korzystne.

Alim45

Posty: 6

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem naturalnie z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, albowiem jest o sporo bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

dedekky

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Dzidzia

Posty: 9

 
Chętnie wziąłbym kredyt, albowiem ma zdolność kredytową, niemniej jednak gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niesłychanie kosztowne i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a poniektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, albowiem w przeciwnym wypadku nie nabędę sobie mieszkania.

Damiano

Posty: 21

 
Nie znam się na kredytach, jeśli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Ptaszyna

Posty: 14

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeżeli my weźmiemy kredyt to wówczas bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, wobec tego warto pójść i zbadać jak taka pomoc wygląda i jak mnóstwo na niej można zyskać.

Lupusx

Posty: 18

 
Budowałem sam bardzo powoli dom, ale to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeśli ktoś nie ma tak dużo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

labuh

Posty: 2