picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Dofinansowanie dla firm

Dofinansowanie dla firm

Witam serdecznie. Obecnie interesuje mnie kredyt inwestycyjny. Jakie macie doświadczenia z takim produktem bankowym?

100%UP

Posty: 11

 
Mój przyjaciel powiedział mi, że istnieje coś takiego jak kredyt dla firm na start. Obecnie orientuję się, na jaką kwotę kredytu będę mógł liczyć, a także na jakich warunkach będzie odbywała się jego spłata.

Abaddon616

Posty: 20

 
Polecam kredyty dla firm na start pod warunkiem, że są one udzielane na konkurencyjnych warunkach. Takie niezwykle bezproblemowo ocenić choćby na podstawie oprocentowania, które można porównać np. na forach dyskusyjnych.

dedekky

Posty: 26

 
Mam świadomość tego, iż na rynku dostępne są rozmaite dotacje na otwarcie firmy, jakich konkurencyjność winna podlegać indywidualnej ocenie. Na szczęście skontaktowałem się ze znajomym, który ma większe doświadczenie w tym zakresie i może mi pomóc.

wolfdale

Posty: 31

 
Kilka tygodni temu myślałem o tym, aby wziąć kredyt na rozpoczęcie działalności. Potem znajomy uświadomił mnie, iż zacząć prowadzenie przedsiębiorstwa od razu z kredytem na karku może być niezmiernie stresujące. Z tego względu wycofałem się z tego pomysłu i zacznę od nieco mniejszego biznesu, lecz pewniejszego :)

ireczuś34

Posty: 29

 
Nie dziwi mnie, że dotacje na założenie firmy są tak popularne. Szczególnie, jeśli są bardzo dostępne, a warunki do spełnienia nie są przesadnie wygórowane. To jednak rzadkość, ponieważ z reguły trzeba się bardzo nagimnastykować, aby otrzymać sporą dotację dla firmy.

codePerformance

Posty: 12

 
Ostatecznością w moim przypadku był kredyt dla firm, który ostatecznie zdecydowałem się zaciągnąć. Dodam, iż uprzednio udałem się do znajomego biura, jakie mi pomogło w formalnościach.

Czarek

Posty: 23

 
Wyłącznie za pośrednictwem firmy https://www.profiter.pl polecałbym Wam ubiegać się o kredyt dla firm na start. To właśnie oni bardzo pomogli mi na etapie ubiegania się o kredyt firmowy. Wszystko zakończyło się sukcesem z czego się niesamowicie cieszę.

Polecam w 100% bez żadnego wahania!

Różyczka

Posty: 12

 
Mój przyjaciel powiedział mi, iż istnieje coś takiego jak kredyt dla firm na start. Obecnie orientuję się, na którą kwotę kredytu będę mógł liczyć, a także na jakich warunkach będzie odbywała się jego spłata.

Złoty

Posty: 25