picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tlenoterapia, co znacie ?

tlenoterapia, co znacie ?

Potrzebna jest mi regeneracja organizmu. Chciałabym skorzystać z komory normobarycznej. Czy wiecie może gdzie wykonują sesję w takiej komorze i ile to mniej więcej kosztuje?

czdeRRR

Posty: 1

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem problemy ze snem i jego długością. Często budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po kilku sesjach w komorze normobarycznej sen bardzo mi się polepszył.

audi25

Posty: 10

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich ludzi. Jednakże warto pamiętać, aby dowiedzieć się, które są przeciwwskazania. Wiem tylko, iż z tlenoterapii mogą korzystać nawet małe dzieci.

polekk6

Posty: 17

 
Dotlenienie komórek możecie zrobić w komorze normobarycznej. Korzystam z takich sesji i widzę różnice w mojej wydajności organizmu. Ja na sesję chodzę tutaj https://normobaria.net.pl. Możesz zajrzeć na ich stronę.

czesieeek

Posty: 17

 
Cześć, powiem Ci, iż słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednak nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

GIZIU

Posty: 5

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i niesłychanie mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

cichoszek

Posty: 23

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem kłopoty ze snem i jego długością. Wielokrotnie budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po kilku sesjach w komorze normobarycznej sen niezmiernie mi się polepszył.

kevin888

Posty: 17

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie przeróżnych chorób, czy urazów. Ja również miałem troszkę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, iż tak mi to pomogło.

Robuś

Posty: 9

 
Powiem Wam, że komora normobaryczna jest bardzo dobra dla naszego organizmu. Warto z niej skorzystać, kiedy zmagamy się z różnymi chorobami, czy urazami.

Jacuś

Posty: 7