picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

responsywne strony internetowe, czy znacie ?

responsywne strony internetowe, czy znacie ?

Szukam kogoś, kto zajmuje się tworzeniem responsywnych stron internetowych. Koniecznie jakiś fachowiec. Z góry dziękuję.

Poznaniaczek2

Posty: 7

 
Właśnie od tego mamy specjalistów. Ja również skorzystałam z takiej pomocy, ponieważ sama nie dałabym sobie rady. Fachowcy od responsywnych stron internetowych mają mnóstwo wiedzy i dużo ciekawych pomysłów na promocję firmy.

Iwona3

Posty: 7

 
Czytam, co piszecie i uważam, że też muszę skorzystać z pomocy specjalistów. Nie dam rady samemu działać w tej dziedzinie. Zacznę chyba od usługi projektowania logotypów. Logo jest mi potrzebne na już. Może znacie jakąś konkretną firmę, która zajmuje się tego typu rzeczami.

ivonzjeee

Posty: 28

 
W ramach promowania marki polecam kalendarze z logo firmy. Świetny pomysł, który naprawdę działa. Niestety w dobie Internetu zapominamy o gadżetach reklamowych, które jeszcze do jakiegoś czasu odgrywały istotną rolę. Ten fakt się nie zmienił. Polecam.

dmanuss

Posty: 17

 
Tworzenie stron internetowych to dziś bardzo popularne zajęcie :) Poważnie też muszę znaleźć jakiegoś fachowca. Mam nadzieję, że tu kogoś polecicie. Czekam i pozdrawiam.

Michaś

Posty: 13

 
Tak będę musiał zrobić. Zależy mi na tym, że strona prezentowała się dobrze i była funkcjonalna. Później będę musiał poszukać też kogoś od sklepów internetowych.

amberr

Posty: 26

 
Skorzystałem z tej oferty http://www.duonet.eu/pl/oferta/druk/72-kalendarze. Jeśli chodzi o kalendarze, to naprawdę już sam pomysł zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wykonanie w pełni profesjonalne, więc polecam.

Kleooo6

Posty: 9

 
Dość ciekawą usługą jest również fotografia studyjna. Zdecydowałem się na sesję zdjęciową firmy. Okazało się, że czegoś takiego oczekiwali moi klienci. Grono odbiorców moich usług znacznie się powiększyło. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany.

Kitas

Posty: 17

 
Mnie koniecznie potrzebna jest fotografia produktowa. Z góry dziękuję za pomoc w odnalezieniu sprawdzonych usług. Koniecznie musi być to profesjonalnie działająca firma.

yarofe

Posty: 27

 
Z tego co widzę, to potworzyło się dziś dużo tego rodzaju agencji. Nie wiadomo którą wybrać. Jak coś, to piszcie. Może ktoś korzystał już z jakiejś sprawdzonej oferty i może polecić. Nie ma to jak z polecenia. Najpierw wymagają usługi projektowania logotypów.

mAriola00

Posty: 17