picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Responsywne strony internetowe łódź, która firma ?

Responsywne strony internetowe łódź, która firma ?

Pilnie potrzebuję dobrego projektu strony internetowej, jak znacie kogoś w Łodzi, kto zajmuje się profesjonalnie tworzeniem www, dajcie znać.

Dresik

Posty: 14

 
Ja już po pierwszej rozmowie, więc polecam. Firmę tworzą bardzo dobrzy specjaliści siedzący w branży od lat, stosują najnowsze technologie i bez dwóch zdań można mówić o ich ofercie, że to najskuteczniejsze strony internetowe w Łodzi.

audi80

Posty: 10

 
To firma, która dla mnie robiła projekt strony internetowej w Łodzi http://www.icp.info.pl. To osoby, które mają bogate doświadczenie i wiedzę, opierają się na najnowszych technologiach. Nie ma prawa być źle :)

Oct714

Posty: 22

 
Najlepiej od razu zwrócić się do profesjonalnej firmy projektującej i pozycjonującej strony internetowe w Łodzi, niż chwytać się tanich ofert od razu podkreślam nieskutecznych. Z doświadczenia nie polecam takich kroków. Po prostu szkoda czasu, a zwłaszcza wydatków.

bartek33

Posty: 14

 
Po czym poznać dobrego webmastera? Po tym, iż robi najlepsze strony internetowe w Łodzi :) Chętnie zapoznam się z ich ofertą, bowiem zależy mi na responsywnej, skutecznej witrynie.

brzoza77

Posty: 19

 
Teraz mnóstwo mówi się o responsywności, zatem też sama poszukuję porządnych propozycji odnośnie tworzenia stron internetowych w Łodzi. Dobrze wiem, że czasy zmieniają się i trzeba za takie rzeczy zapłacić :)

bartek33

Posty: 17

 
Też bym się nie skusił na kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z tworzeniem stron internetowych :) Mieszkam w Łodzi, więc niedaleko mi będzie do firmy, którą polecacie. Być może oni będą mi w stanie pomóc. Ok, że robią jeszcze dużo więcej. Taka kompleksowa firma leży w moim guście ;) pozdrawiam.

cr7

Posty: 18