picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

budowanie stron responsywnych Łódź, jaka firma

budowanie stron responsywnych Łódź, jaka firma

Szukam kogoś, kto stworzy mi nowoczesną stronę internetową w Łodzi. Chce to zrobić na miejsce, a nie zdalnie.

opert34

Posty: 2

 
Według mnie każdy winien zajmować się tym, na czym się zna. Jest od tego firma tworząca strony www i trzeba się do nich zgłosić. Dajmy im też zarobić.

Worms

Posty: 7

 
Zleciłem budowanie strony responsywnej firmie https://www.icp.info.pl. Dostosowali mi wszystko tak żeby obsługa strona była niezmiernie prosta. Jestem usatysfakcjonowany z usług, które otrzymałem od tej firmy i ich polecam.

Rico

Posty: 27

 
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że odkąd mam stronę internetową to klientów mi przybyło. To, dlatego polecam zakładanie nawet prostej strony internetowej, bo to czysty zysk dla nas.

tigra32

Posty: 17

 
Na początku miałem małą stronę internetową, ale z biegiem czasu dodałem na niej opis firmy, cennik i galerię. Zauważyłem, że to pomogło, bo klienci traktują mnie dzisiaj bardziej wiarygodnie i wiele na tym zyskałem.

dobrawka

Posty: 22

 
Znajomy zamawiał nowoczesną stronę w Łodzi. Pamiętam, że firma tworzyła CMS i wszystko działało naprawdę bardzo płynnie. Dzisiaj u niego będę to podeśle namiary. Swoją stronę tworzyłem sam, ale to było bardzo dawno temu. Dzisiaj są inne standardy.

bartek33

Posty: 20