picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony www Zgierz, jaka firma ?

strony www Zgierz, jaka firma ?

Potrzebuje wizytówki własnej firmy. Chce zlecić stronę internetową w Pabianicach jakiejś firmie. Byłoby dobrze gdyby działali na miejscu.

oligard

Posty: 2

 
Jeśli mamy tworzyć stronę dla siebie to wybieram darmowy szablon. Na pewno dla firmy bym tego nie wybrał. Wówczas zleca się strony www w Pabianicach, bowiem jest tak firma, która niezwykle dobrze się na tym zna. Wiem, że mają niezwykle niskie ceny swoich usług.

alklu7

Posty: 7

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

wieslawek

Posty: 2

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

reavan

Posty: 32

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zadowolony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

emsoN

Posty: 32

 
Jeśli chodzi o projektowanie stron www w Pabianicach to brat korzystał z pomocy firmy. Mieli różne pakiety od standardowego po biznesowy. Dowiemy się, kto to dokładnie był i podam adres ich strony www.

Black_Riot

Posty: 5

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bowiem nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, ale jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

Oct714

Posty: 24