picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Cena banera reklamowego w Warszawie?

Cena banera reklamowego w Warszawie?

Dzień dobry. Kto wykonuje materiały reklamowe w Warszawie? Zależy mi przede wszystkim na kimś sprawdzonym.

gruszka45

Posty: 17

 
Niedawno także stanąłem przed koniecznością wyboru studia graficznego w Warszawie.

Wziąłem pod uwagę kilka kluczowych kryteriów i powiem szczerze, że wybór nie był przesadnie skomplikowany pomimo naprawdę pokaźnej ilości studiów graficznych w Warszawie :)

Motospec

Posty: 15

 
Działa dużo firm, jakie proponują projekty graficzne w Warszawie.

Rozpiętość cenowa takich usług potrafi być niesamowicie zróżnicowana. Nieraz przeznaczając na ten cel 200-300 pln możemy zyskać rozsądny projekt, natomiast w innych przypadkach konieczne będzie 2-3 tysiące pln.

grall

Posty: 16

 
Gdy w grę wchodzą strony internetowe w Warszawie to polecam bezapelacyjnie http://www.studioyeti.pl. Dwukrotnie miałem okazję korzystać z ich usług i nie zawahałbym się także skorzystać po raz trzeci. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, a także realne i rozsądne terminy wykonania prac graficznych to coś, co szczególnie cenię. Polecam serdecznie!

edmundzik

Posty: 18

 
Miałem ciężki orzech do zgryzienia, gdy musiałem wybrać firmę, która wykonuje projekty graficzne w Warszawie. Konkretne firmy oceniałem pod kątem dotychczas zrealizowanych prac graficznych, co wydaje mi się dość rozsądnym kryterium, które powinno być wykorzystywane przez każdego :)

GGregbard

Posty: 35

 
Chcąc rozwiać Wasze wątpliwości mogę poradzić Wam w kontekście wyboru tego, kto wykona dla Was stronę internetową w Warszawie. Sprawdźcie referencje oraz portfolio konkretnej firmy. Porozmawiajcie z firmą, w jakim czasie przedstawi dla Was wstępny projekt strony internetowej oraz o tym, jakim kosztem będzie w stanie zamknąć się cała inwestycja.

derwer56

Posty: 19

 
Nie mam wątpliwości, iż studio graficzne w Warszawie będzie w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom.

Weźcie jednak pod uwagę, aby było to sprawdzone studio, a więc takie, które raduje się niesłychanie dobrymi opiniami i referencjami, które pochodzą od szerokiego grona zadowolonych klientów.

cichoszek

Posty: 23

 
Każde studio graficzne w Warszawie powinno przedstawić Ci możliwie jak najszersze portfolio, zakres realizowanych prac, a także referencje od klientów. Wstępnie każdy chciałby poznać choćby widełki cenowe, w jakich będzie mieścił się wydatek związany np. z uruchomieniem strony WWW.

ivonzjeee

Posty: 28