picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

masażysta w Gdańsku - szukam !

masażysta w Gdańsku - szukam !

Cześć. Czy wybór rehabilitantów w Trójmieście jest satysfakcjonująco szeroki? Pytam, ponieważ wkrótce będę przechodził proces rekonwalescencji.

enriquess

Posty: 6

 
Wśród porządnych masażystów w Gdańsku są także przedstawiciele tej profesji, którzy nie oczekują za swoją pracę ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. To ważny atut :)))

johncena67

Posty: 20

 
Mam namiary na co najmniej kilku dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku, ale nie chcę reklamować ich tutaj na forum. Być może zostałbym posądzony o kryptoreklamę. W razie zainteresowania odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości. na pewno postaram się pomóc.

Joe

Posty: 11

 
Najlepszego fizjoterapeutę w Gdańsku znalazłem dzięki tej stronie: http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. Podam Wam do niego numer tel. 796720820. Sprawdźcie go, a z całą pewnością nie pożałujecie.

czesteruś34

Posty: 9

 
Moją spostrzeżenie zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o którym znalazłem sporo pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

grzes3345

Posty: 21

 
Mam namiary na co najmniej paru dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku, natomiast nie chcę reklamować ich tutaj na forum. Być może zostałbym posądzony o kryptoreklamę. W razie zainteresowania odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości. na pewno postaram się pomóc.

sesef

Posty: 17

 
Rehabilitację w Gdańsku Dyrekcyjna podjąłem kilka tygodni temu. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z osiąganych postępów. W wolnej chwili postaram się podać Wam namiary na mojego rehabilitanta. Miłego dnia.

Himu87

Posty: 11

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest co najmniej kilkunastu. Utwierdziłem się w przekonaniu o tym przede wszystkim wówczas, gdy trafiłem na to forum dyskusyjne. Pozdrawiam.

propek1

Posty: 16

 
Rehabilitację w Gdańsku Dyrekcyjna podjąłem kilka tygodni temu. Na chwilę obecną jestem niesłychanie zadowolony z osiąganych postępów. W wolnej chwili postaram się podać Wam namiary na mojego rehabilitanta. Miłego dnia.

Uroczy Boys

Posty: 34

 
Długo zastanawiałem się o tym czy przy moim bólu kręgosłupa Gdańsk rehabilitacja będzie w stanie zdać egzamin. Jeżeli okaże się, że nie będę zmuszony podjąć się leczenia, choć myślę, że wszystko zakończy się po prostu operacją, czego się jednakże mocno obawiam.

amrmas22

Posty: 6