picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

prawo cywilne w Poznaniu, proszę o pomoc

prawo cywilne w Poznaniu, proszę o pomoc

Witam serdecznie. Niedługo czeka mnie sprawa z zakresu ochrony dóbr osobistych. Może znacie jakiegoś dobrego adwokata w Poznaniu? Z góry dziękuję.

Oklimas

Posty: 9

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o rozwód, to nie polecam działać samodzielnie. Najlepiej skorzystać z fachowej pomocy adwokata z Poznania, który będzie cię reprezentował przed sądem.

andrew66

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o prawo cywilne, to masz w Poznaniu sporo kancelarii specjalizujących się w tym zakresie. Na twoim miejscu zadzwoniłabym najpierw i porozmawiała w tym również w kwestii kosztów, ponieważ te można szacunkowo przedstawić, a wtedy masz już większy pogląd choćby na finanse.

Kitas

Posty: 21

 
Ja też miałam skomplikowaną sprawę o podział majątku, ale udało się z pomocą adwokata, który specjalizuje się w prawie cywilnym w Poznaniu. Gdyby nie ta pomoc, pewnie teraz nie byłabym w tym miejscu, w jakim się znajduję :)

mamuśka

Posty: 4

 
Jeżeli zdecydujesz się na dobrą kancelarię adwokacką w Poznaniu i nie będziesz patrzeć na cenę, to na bank ci pomogą. Kiedyś sama byłam w analogicznej sytuacji, ale siostra namówiła mnie do fachowego działania i dobrze, że jej posłuchałam. Koszty już w niedługim czasie zwróciły się w postaci wyższych alimentów na dzieci.

Ptaszek

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia polecam tego adwokata z Poznania http://www.adwokaci-ks.pl. Mam nadzieję, iż i wam się uda wygrać własne sprawy, obronić się itd. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

pawel253 

Posty: 5

 
Czeka mnie sprawa o władzę rodzicielską i tak się zastanawiam, czy może nie skorzystać jednak z pomocy adwokata. Sprawy rodzinne podobno mogą wlec się w nieskończoność, a mnie zależy na szybkim wyjaśnieniu wszystkiego wygranej dla mnie. Może znacie kogoś z Poznania, komu można zaufać.?

Winect56

Posty: 5