picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kriolipoliza w Gdyni, szukam

kriolipoliza w Gdyni, szukam

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie wykonywana jest bezbolesna depilacja w Gdyni całego ciała. Czy możecie polecić mi dobrą klinikę?

urszulka

Posty: 1

 
Mogę polecić Ci dobrą kosmetolog w Gdyni. Wielokrotnie korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Tutaj masz ich stronę inetrentową https://www.klinika-imagine.pl, dowiesz soię na niej wielu interesujących informacji o zabiegach. Jest również dostępny cennik usług.

Tosahe

Posty: 2

 
Słyszałam kiedyś, że jest kriolipoliza w Gdyni w jednej z klinik. Najlepszym rozwiązaniem poszukać w internecie tą frazę i wybrać najlepszą klinikę pod względem opinii.

Lechu-3-5-1

Posty: 13

 
Botoks w Gdyni zrobisz w wielu różnych klinikach. Ja zawsze patrze na opinie, zamieszczane na stronach poprzez klientki.

Grażyna12

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że kriolipoliza w Gdyni wykonywana jest w jednej klinice, tylko teraz nie mogę znaleźć jej nazwy. Jakbym znalazła to wstawię Ci tutaj linka.

PabloSSS

Posty: 21

 
zostanie Ci wykonany botoks w Gdyni, jednak patrz na jaką klinikę trafiasz. Czasami te dziewczyny niektóre są tak sztucznie zrobione. Mi osobiście się to nie podoba. Delikatne poprawki najbardziej.

Frasiek22

Posty: 15

 
Kriolipoliza w Gdyni jest niesłychanie polecana. Też korzystałam z tego zabiegu i jestem niesłychanie zadowolona. Efekty widać po paru tygodniach.

Nowa

Posty: 7